خرید آی پی ثابت کانادا

آذرفا ، ارائه دهنده فیلتر شکن با سرور و IP کشور کانادا (به صورت IP ثابت اشتراکی و اختصاصی) آماده استفاده برای شما کاربر گرامی است. با توجه به دارای بودن سرور های متعدد از کشور کانادا و اشتراک های VPN آی پی ثابت کانادا مفتخریم که کشور کانادا (Canada) جزء یکی از چند کشور محبوب از سرور های آذرفا است.

خرید VPN آی پی ثابت کانادا (Canada) از وبسایت رسمی آذرفا بسیار ساده است. در ادامه همین صفحه، مراحل خرید VPN کانادا توضیح داده شده است. اشتراک های آذرفا دارای سرور های از بهترین دیتاسنتر های کانادا، با IP ثابت مخصوص انجام امور ترید (Trade) قابل تهییه و استفاده است.

خرید آی پی ثابت کانادا

وبسایت رسمی کشور کانادا

کانادا Canada

کانادا (به انگلیسی و فرانسوی: Canada) کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از ده استان و سه قلمرو تشکیل شده‌است. این کشور از شرق تا اقیانوس اطلس، از غرب تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده‌است و از جنوب با ایالات متحده آمریکا همسایه است. کانادا با مساحت ۹٬۹۸۴٬۰۰۰ کیلومتر مربع، دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده، طولانی‌ترین مرز زمینی در جهان است. پایتخت کانادا اُتاوا و تورنتو بزرگترین شهر آن کشور است. بخش زیادی از سرزمین کانادا به دلیل سرما و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه است.

حکومت کانادا یک پادشاهی مشروطه، فدرال و سکولار با دموکراسی پارلمانی است که در حال حاضر ملکه الیزابت دوم پادشاه این کشور است. ساختار پادشاهی کانادا، دولت فدرال، دو مجلس سنا و عوام، دولت‌های ایالتی و فرماندار کل که به عنوان نمایندهٔ الیزابت دوم ایفای نقش می‌کند، تشکیل شده‌است. رأی دهندگان کانادا و شهروندان نیز در قاعدهٔ این هرم قرار می‌گیرند. این کشور توسط دولت‌های مستقل از هم اداره می‌شود، که در مجموع زیر پوشش دولت فدرال قرار گرفته‌اند.

الیزابت دوم ملکهٔ بریتانیا، ملکهٔ کشور کانادا نیز هست و قانون به امضاء و به نام او رسمیت و ضمانت اجرایی پیدا می‌کند.

کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد. آب و هوای آن سرد و در بیشتر نقاط قطبی است. البته آب و هوا در بخش جنوب غربی، جایی که شهر ونکوور در آن قرار دارد، معتدل است. آبشار نیاگارا، پهناورترین آبشار جهان هم در مرز این کشور با ایالات متحده قرار دارد. نزدیکی جغرافیایی این کشور به آمریکا سبب شده تا روابط اقتصادی کانادا و آمریکا بسیار گسترده باشد، به گونه‌ای که آمریکا و کانادا بزرگ‌ترین رابطه اقتصادی را در جهان دارند و حجم معاملات این دو کشور با هم از معاملات هر دو کشور دیگری در جهان بیشتر است. با این حال این رابطه اقتصادی قوی، زیان‌هایی هم برای کانادا در پی داشته‌است. آلودگی ناشی از فعالیت کارخانه‌های آمریکایی در نزدیکی مرز دو کشور یکی از این زیان‌هاست.

این کشور تا سال ۱۷۱۳ مستعمره فرانسه بود. در این سال انگلیس کنترل آن را در دست گرفت. در یکم ژوئیه ۱۸۶۷ کانادا استقلال یافت. این کشور عضو کشورهای همسود (مشترک‌المنافع) است.

پایتخت سیاسی کانادا شهر اتاوا است، محلی که در آن مجلس فدرال کشور و خانهٔ فرماندار کل قرار دارد. او یک کانادایی است که به صورت تشریفاتی رئیس مملکت است و به عنوان نمایندهٔ ملکه الیزابت دوم در کانادا خدمت می‌کند. هرچند فرماندار کل تمام امور را در دست ندارد اما در امور اجرایی به‌طور غیر مستقیم و در امور قضایی به‌طور مستقیم نقش دارد و مؤثر است. فرماندار کل، توسط پادشاه و به توصیهٔ نخست‌وزیر منصوب می‌شود. بر پایه آمار ۲۰۱۱ تعداد ۱۶۳٬۲۹۰ نفر با تبار ایرانی در کانادا زندگی می‌کنند.

خرید آی پی ثابت کانادا

4 ارائه دهنده برتر سرویس اینترنت در کشور کانادا در لیست زیر قرار داده شده :

حداکثر سرعت اینترنت این کشور به 1.5 گیگابیت (1500 مگابیت) بر ثانیه می‌رسد که شرکت Telus ارائه دهنده آن است. هزینه داشتن اینترنتی با این سرعت ماهانه، 120 دلار است. با این بسته می‌توان سرعت آپلودی برابر با 1 گیگابیت بر ثانیه داشت که بالاترین سرعت آپلود است.

بهترین دیتاسنتر های کانادا (Canada Data centers)

شهر تورنتو (Toronto) کشور کانادا اولین و برترین شهر این کشور در زمینه ارائه خدمات سرور و تکنولوژی های وب است. به ترتیب شهر های Montreal، Vancouver، Calgary از بیشترین ارائه دهنده خدمات حوزه وب به کمترین دسته بندی شده اند. شهر تورنتو دارای 100 دیتاسنتر، 275 ارائه دهنده خدمات حوزه وب و 7 Network Fabric است.

کاورنت وی پی ان، سرور هایی از شهر های تورنتو، مونترال، ونکوور و دیگر شهر های محبوب کشور کانادا را تهیه و بعد از کانفیگ تخصصی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

خرید آی پی ثابت کانادا

خرید VPN کانادا با IP ثابت برای صرافی بایننس (Binance)

در حال حاضر کشور کانادا جزء کشور هایی با محبوبیت متوسط است که کاربران ایرانی برای اتصال VPN در اولیت های بعد از آلمان، فرانسه، انگلستان، هلند و دیگر کشور های نزدیک از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای معامله در صرافی جهانی بایننس، از خدمات خرید آی پی ثابت کانادا استفاده کنید.

در صورتی که صرافی بزرگ بایننس در آینده فعالیت خود را در کشور کانادا محدود کند، جای نگرانی نیست تیم تخصصی آذرفا همواره بدنبال راحتی و آسودگی کاربران حوزه ارز های دیجیتال آمادگی لازم را داشته و سرور هایی از کشور های آسیایی مانند سنگاپور و دیگر کشور ها را برای کاربران خود فراهم نموده است.

خرید آی پی ثابت کانادا

Site Footer