خرید vpn با ip ثابت

شما برای ترید نیاز به استفاده از یک سرویس آی پی ثابت دارید که بهتر است این مقاله را کامل بخوانید.

شما عزیزیانی که نیاز به خرید آی پی ثابت برای ترید ( تجارت الکترونیک ) در صرافی های بایننس Binance، کوکوین Kucoin، کوینکس Coinex، بای بیت Bybit و دیگر صرافی ها معتبر، بهتر است وی پی ان آی پی ثابت یا سرور مجازی آی پی ثابت تهیه کنند، تا ریسک تغییر آی پی و از دست دادن سرمایه خود را به حداقل برسانند.

خرید vpn با ip ثابت

برای فعالیت در بازارهای مالی بخصوص در صرافی ارزهای دیجیتال شما نیاز دارید از سرویسی آی پی ثابت استفاده کنید که آی پی ایران شما را نشان ندهد و تغییر آی پی نیز نداشته باشد تا بعدا با مشکل مسدود شدن حسابتان در صرافی خارجی روبرو نشوید.

این شیوه بهترین راهکار برای دور زدن تحریمها علیه کشور عزیزمان ایران می باشد که کشورهای مختلفی را ما به شما معرفی خواهیم کرد و شما می توانید بر اساس کسب اطلاعات از این شیوه استفاده کنید.

ما در بعضی از صفحات کشورهایی را برای استفاده پیشنهاد می کنیم که در هر کدام توضیح داده این که برای کدام صرافی مناسب می باشد.

ما بهترین سایت فروش آی پی ثابت را به شما معرفی می کنیم و لینک سایت مدنظر را در دسترس شما قرار می دهیم.

برای خرید vpn با ip ثابت می توانید وارد سایت آذرفا شوید که تا بحال برترین ارائه دهنده سرویسهای ترید بوده و توانسته رتبه اول را کسب کند و تنها شرکت ارائه دهنده سرویسهای مخصوص ترید می باشد که پشتیبان آنلاین در واتس اپ دارد و بهترین سرویسها را ارائه می دهد.

خرید vpn با ip ثابت

خرید vpn با ip ثابت

تفاوت وی پی ان با IP ثابت و وی پی ان با IP اختصاصی و نیمه اختصاصی

وی پی ان آی پی ثابت از اسمش مخص است که یک سرویس مخصوص افرادی هستند که می خواهند در صرافی ارزهای دیجیتال و یا بازار فارکس فعالیت داشته باشند و نباید تغییر آی پی داشته باشند.

اما باید این را در نظر داشته باشید هیچ شرکتی بجزء آذرفا نتوانسته این مورد را تضمین کند که آی پی خریداری شده شما ثابت است و دیده شده سرویس دهنده های مدعی هر ماه یک تغییر آی پی را داشته و این موضوع باعث ایجاد مشکل برای کاربرانشان شده که مجدد به دنبال یک سرویس دهنده معتبر مشابه آذرفا می گردند.

اما این را در نظر بگیرید که در ابتدای سال 2022 دیتاسنتر OVH فرانسه سرورهای زیادی را در آتش سوزی از دست داد و مجبور به تغییر آی پی شد که این مشکل در صورت بروز برای یک دیتاسنتر عادی بوده و ارائه دهنده سرویس که از تجربه بالایی برخوردار باشد می تواند شما را بخوبی راهنمایی کند.

برای ورود به سایت آذرفا روی لینک کلیک کنید : خرید vpn با ip ثابت

 چه نوع وی پی ان آی پی ثابت برای ما کاربرد دارد؟

افرادی هستند که دوست دارند سرویس آنها اختصاصی باشد و در قبال آن هزینه بیشتری نیز پرداخت کنند و از این نظر امنیت داشته باشند که صرافی حساس نشود که چرا روی یک آی پی افراد زیادی حساب دارند.

و افرادی نیز هستند که می خواهند سرویس های نیمه اختصاصی از آذرفا تهیه کنند که تعداد کاربران کمی روی یک سرور قرار داشته باشند.

اما افراد دیگری نیز هستند که برایشان اهمیت ندارد چه تعداد کاربری روی یک سرور باشد و تنها برای آنها قیمت پایین و ثابت بودن آی پی مهم می باشد.

اما باید این موضوع را بدانید که VPN با ip اختصاصی همان VPS محسوب می شود که آذرفا یک سرویس جدید و اختصاصی دارد که با تمام سرویسهایی که فروشندگان سرور مجازی ترید دارند بسیار متفاوت می باشد.

این سرویس آذرفا یکی از محبوبترین ها می باشد که کاربران زیادی دارند و قیمت های بسیار مناسبی ارائه می دهند.

خرید وی پی ان با آی پی ثابت یک مزیتی را برای شما که می خواهید استفاده کنید باید داشته باشد که آن Kill Switch می باشد و اما خیلی ها نمی دانند Kill Switch چی هست؟

زمانی که شما با استفاده از VPN آی پی ثابت به اینترنت متصل هستید و با سایت صرافی ها یا برنامه صرافی ها کار میکنید که با مشخص شدن آی پی ایران شما ممکن است حساب کاربری شما مسدود گردد و پول شما بلوکه شود این ریسک همیشه وجود دارد که در یک آن اینترنت شما قطع و وصل شود که با این اتفاق اتصال VPN شما نیز قطع خواهد شد.

در نتیجه اگر شما متوجه قطع شدن اینترنت و VPN خود نشوید آی پی ایران شما برای سایت صرافی که با آن کار میکنید مشخص خواهد شد و بطور قطع حساب های شما ممکن هست که مسدود و یا برای همیشه بلوکه گردد، البته ممکن است که برخی از کاربران شانس با آنها یار باشد و اکانت آنها مسدود نگردد ولی همیشه این ریسک وجود دارد.

برای ورود به سایت آذرفا روی لینک کلیک کنید : خرید vpn با ip ثابت

خرید vpn با ip ثابت

kill switch چیست؟

در واقع kill switch قابلیتی است که باعث می‌شود زمانیکه آدرس IP شما در مواردی که اتصال با سرور VPN قطع می‌شود، در معرض خطر قرار نگیرد.

به همین دلیل اگر روتر شما از این قابلیت برخوردار نباشد، زمانی که اتصال شما به vpn قطع شود آی پی واقعی شما نشان داده می‌شود.

همین امر باعث می‌شود در معرض خطر قرار قرار بگیرید و حساب های کاربری شما مسدود شود.

این کیل سوئیچ در زمان قطع و وصل شدن اینترنت شما ابتدا سرویس شما را متصل کرده و بعد دسترسی شما را به اینترنت باز می کند تا صرافی متوجه نشود و حساب شما مسدود نشود.

تمام سرویسهای آذرفا دارای این مزیت هستند و بهمین دلیل می توان گفت بهترین ارائه دهنده آی پی ثابت در سه نوع اشتراکی، نیمه اختصاصی و اختصاصی می باشد.

برای ورود به سایت آذرفا روی لینک کلیک کنید : خرید vpn با ip ثابت

خرید vpn با ip ثابت

Site Footer