خرید vpn با ip ثابت برای بایننس

تهیه آی پی ثابت برای بایننس مطمئن ترین و بهرین راه برای استفاده از این صرافی می باشد.

خرید vpn با ip ثابت برای بایننس

اما موضوعی که پیش آمده است اجباری شدن احراز هویت در این صرافی و استفاده از آی پی کشوری مناسب بایننس می باشد که به تازگی آی پی امارات برای این موضوع بهترین گزینه می باشد، البته مدها می باشد که آی پی و مدارک وریفای امارات برای بایننس بهترین گزینه هستند.

برای خرید vpn با ip ثابت امارات می توانید به سایتی که لینک آن را در زیر قرار داده ایم کلیک کنید.

برای خرید vpn با ip ثابت امارات اینجا کلیک کنید

چرا آی پی ثابت امارات؟

امارات یکی از ایالت های متحده ای می باشد که دارای کشورها و شهرهای بی طرفی در دنیا بوده و در تمام دنیا توانسته سرمایه گذاران زیادی را جذب خود کند.

بهمین دلیل کشورهای اماراتی مانند دبی از مطمئن ترین ها هستند که دریافت اقامت سختی را دارند اما شما می توانید در وب سایت معرفی شده نیز برای این موضوع دریافت مدارک برای احراز هویت بصورت دیجیتال و فیزیکی اقدام کنید.

برای خرید vpn با ip ثابت امارات اینجا کلیک کنید

صرافی بایننس Binance

بایننس یک صرافی ارزهای دیجیتال است که بزرگترین صرافی جهان از نظر حجم معاملات روزانه ارزهای دیجیتال است.

این شرکت در سال 2017 تاسیس شد و در جزایر کیمن ثبت شده است.

بایننس توسط آقای ژائو چنگ پنگ Changpeng Zhao، توسعه‌دهنده‌ای که قبلاً نرم‌افزار معاملاتی با فرکانس بالا ایجاد کرده بود، تأسیس شد. بایننس ابتدا در چین مستقر بود، اما بعداً به دنبال مقررات فزاینده دولت چین در مورد ارزهای دیجیتال، دفتر مرکزی خود را به خارج از چین منتقل کرد.

در سال 2021، بایننس توسط وزارت دادگستری و خدمات درآمد داخلی ایالات متحده به دلیل اتهامات پولشویی و جرایم مالیاتی تحت بررسی قرار گرفت.

اداره رفتار مالی بریتانیا به بایننس دستور داد تا در ژوئن 2021 تمام فعالیت های تنظیم شده در بریتانیا را متوقف کند.

در سال 2021، بایننس داده های مشتری، از جمله نام و آدرس، را با دولت روسیه به اشتراک گذاشت.

این موارد قانون گذاری های سخت باعث شد تا بایننس برای تمام کشورهایی که شامل تحریم هستن محدود شده و برای تمام دنیا نیز احراز هویت را اجباری کند.

اما همچنان این موضوع را در نظر داشته باشید که شما می توانید بدون دردسر با مدارک فیک که با اصول توسط متخصصی ساخته شده احراز هویت خود را انجام داده و بدون هیچ اضطراب و مشکلی در این صرافی به فعالیت خود بپردازید.

برای خرید vpn با ip ثابت امارات اینجا کلیک کنید

خرید vpn با ip ثابت برای بایننس

چرا آی پی ثابت امارات؟

به دلیل اینکه دفتر بایننس در این کشور می باشد شما می توانید با خیال راحت با آی پی این کشور و مدارک این کشور احراز هویت کرده و به ترید خود بپردازید.

از نظر شناسایی مشخصات شما نگران نباشید، چون هیچ کشوری به هیچ صرافی و شرکتی دسترسی به اطلاعات خود را نداده و نمی دهد و شما با خیال راحت می توانید با مدارک فیک این کشور و آی پی این کشور به ترید خود بپردازید.

امارات متحده عربی (به عربی: الإمارات العربية المتحدة al-ʾImārāt al-ʿArabiyah al-Mttahidah) یا به زبان ساده امارات (به عربی: الإمارات al-ʾImārat) کشوری در آسیای غربی است. این کشور در انتهای شرقی شبه جزیره عربستان واقع شده است و با عمان و عربستان سعودی مرز مشترک دارد، در حالی که دارای مرزهای دریایی در خلیج فارس با قطر و ایران است. ابوظبی پایتخت این کشور است، در حالی که دبی، پرجمعیت ترین شهر، یک مرکز بین المللی است.

امارات متحده عربی یک سلطنت انتخابی است که از فدراسیونی متشکل از هفت امارت متشکل از ابوظبی (پایتخت)، عجمان، دبی، فجیره، راس الخیمه، شارجه و ام القوین تشکیل شده است.

هر امیرنشین توسط یک امیر اداره می شود و با هم شورای عالی فدرال را تشکیل می دهند. اعضای شورای عالی فدرال از بین اعضای خود رئیس جمهور و نخست وزیر را انتخاب می کنند. در عمل، امیر ابوظبی به عنوان رئیس جمهور خدمت می کند در حالی که حاکم دبی نخست وزیر است.

در سال 2013، جمعیت این کشور 9.2 میلیون نفر بود که از این تعداد 1.4 میلیون شهروند اماراتی و 7.8 میلیون نفر خارج از کشور بودند.

از سال 2020، جمعیت امارات متحده عربی تقریباً 9.9 میلیون نفر است.

چیزی که اکنون امارات متحده عربی نامیده می شود بیش از 12 سال است که مسکونی شده است. این شهر چهارراه تجارت تمدن های بسیاری از جمله بین النهرین، ایران و هند بوده است.

اسلام دین رسمی و عربی زبان رسمی است. ذخایر نفت و گاز طبیعی امارات متحده عربی به ترتیب ششمین و هفتمین ذخایر بزرگ جهان هستند.

زاید بن سلطان آل نهیان، حاکم ابوظبی و اولین رئیس جمهور کشور، با سرمایه گذاری درآمدهای نفتی در مراقبت های بهداشتی، آموزشی و زیرساخت ها، بر توسعه امارات نظارت داشت.

امارات متحده عربی دارای بیشترین تنوع اقتصادی در میان اعضای شورای همکاری خلیج فارس است.

در قرن بیست و یکم، این کشور کمتر به نفت و گاز متکی شده است و از نظر اقتصادی بر گردشگری و تجارت متمرکز شده است. دولت مالیات بر درآمد وضع نمی‌کند، اگرچه مالیات شرکتی وجود دارد و 5 درصد مالیات بر ارزش افزوده در سال 2018 تعیین شد.

حقوق بشر در کشور توسط گروه‌های حقوق بشری مانند عفو بین‌الملل، خانه آزادی و دیده‌بان حقوق بشر به‌عنوان غیراستاندارد تلقی می‌شود و شهروندان از رژیم زندانی و شکنجه شده انتقاد می‌کنند، خانواده‌هایی که توسط دستگاه امنیتی دولتی مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند، و مواردی از ناپدید شدن اجباری.

حقوق فردی مانند آزادی اجتماعات، تشکل، مطبوعات، بیان و همچنین مذهب نیز به شدت سرکوب شده است.

برای خرید vpn با ip ثابت امارات اینجا کلیک کنید

خرید vpn با ip ثابت برای بایننس

Site Footer