آموزش خرید زمین در متاورس

خرید زمین در متاورس

فروش املاک و مستغلات Metaverse می تواند در سال 2022 به نزدیک به 1 میلیارد دلار برسد.

خرید زمین در متاورس

املاک و مستغلات در متاورس Metaverse اکنون یکی از پرطرفدارترین املاکی است که افراد می توانند بخرند، و طبق گزارش ها، فروش زمین مجازی در سال 2021 به 500 میلیون دلار رسیده است که تنها در ژانویه 2022 حدود 85 میلیون دلار فروخته شده است.

تخمین زده می شود که فروش املاک و مستغلات متاورس Metaverse می تواند در سال 2022 به حدود 1 میلیارد دلار برسد و آن را به یک طبقه دارایی برای سرمایه گذاران در سراسر جهان تبدیل کند.

با خرید زمین دیجیتال، می توانید از مزیت دسترسی زودهنگام به بخش هایی که نوید بخش سریع و با رشد بالایی را می دهد، کسب کنید.

تعریف املاک متاورس

Metaverse یک پلت فرم مجازی سه بعدی و همه جانبه است که در آن کاربران می توانند با یکدیگر، اشیاء دیجیتالی و آواتارهای مجهز به هوش مصنوعی به شیوه ای بسیار واقعی و طبیعی تعامل داشته باشند.

پلت فرم ارتباطات فضایی نیز قابلیت تعامل دارد، به این معنی که کاربران می توانند بین جهان های مجازی حرکت کنند و پلتفرم های مختلف می توانند در یک محیط همزیستی داشته باشند و به بازی های مجازی و فضاهای مشارکتی اجازه می دهد در یک راه حل وجود داشته باشند.

متاورس نیز دموکراتیک شده است و متعلق به یک سازمان، شخص یا نهاد واحد نیست. هرکسی می تواند روی آن سرمایه گذاری کند و از فضا، فناوری ها و محیط های موجود استفاده کند.

برای دستیابی به این قابلیت ها، متاورس به فناوری هایی مانند واقعیت مجازی، افزوده و ترکیبی (VR/AR/MR) و همچنین بلاک چین، هوش مصنوعی (AI)، 5G و رایانش ابری متکی است.

همچنین پتانسیل تبدیل شدن به یک کپی مجازی از دنیای فیزیکی ما را دارد، جایی که کاربران Metaverse می‌توانند برای کسب درآمد از کالاها و خدمات و کسب سود به محیط‌های مجازی تکیه کنند. یک راه محبوب برای انجام این کار، خرید زمین در Metaverse است، جایی که خریداران یا اجاره‌کنندگان می‌توانند دارایی‌های پولی را توسعه دهند.

توطئه‌های املاک و مستغلات Metaverse را «قطعه‌های» مجازی می‌نامند، که بلوک‌هایی از فضای سه‌بعدی هستند که در آن توسعه‌دهندگان می‌توانند اشیاء را روی هم قرار دهند، جهان‌های VR را طراحی کنند، تجربیات را روی هم بگذارند، تعامل ایجاد کنند و غیره.

به طور معمول، Metaverse دارای یک نهاد حاکمیتی دموکراتیک خواهد بود که تصمیم می‌گیرد چگونه بسته‌های جدید ایجاد، تخصیص و برای سرمایه‌گذاری برای خریداران املاک و مستغلات باز شود.

امروزه اکثر فروش‌های زمین مجازی در چهار پلتفرم Metaverse مانند The Sandbox، Decentraland، Cryptovoxels و Somnium انجام می‌شود. بسته به عنوان یک توکن غیر قابل تعویض یا NFT وجود دارد که یک کلاس دارایی غیرقابل تعویض است که روی بلاک چین میزبانی می شود.

هنگامی که مالکیت NFT به خریدار منتقل می‌شود، آن‌ها حقوق کامل زمین را مانند زندگی واقعی «مالک» خواهند کرد و می‌توانند آن را مجدداً بفروشند، ملک مجازی روی آن بسازند، آن را اجاره کنند و غیره.

چگونه می توان زمین را در متاورس خریداری کرد؟

اگر به خرید ملک در Metaverse علاقه مند هستید، سه گزینه وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

1. با یک دلال املاک متاورس صحبت کنید
متاورس دارای صنعت املاک و مستغلات خاص خود است که ارائه دهندگان وام مسکن، دلالان و نمایندگانی که در این فضا تخصص دارند. در حالی که املاک دیجیتال هنوز در مراحل اولیه است، کارگزارانی مانند برادران تال و اورن الکساندر در حال یافتن جایگاه خاص خود هستند.

پیش از این، آنها با خرید املاک و مستغلات با ارزش بالا در مقاصد برتر ایالات متحده مانند شهر نیویورک سروکار داشتند، اما اکنون در حال گسترش به Metaverse هستند.

در دسامبر سال گذشته، آنها اعلام کردند که به عنوان دلال برای املاک لوکس در متاورس عمل خواهند کرد، با مکان و طراحی به عنوان ملاحظات اصلی.
این دو با توسعه دهنده زمین مجازی Republic Realm که اخیراً یک ملک Sandbox را به قیمت 4.3 میلیون دلار خریداری کرده است، همکاری کرده اند. خریداران علاقه مند می توانند با کارگزاران و نمایندگانی مانند اینها برای یافتن و سرمایه گذاری در بهترین املاک متاورس کار کنند.

2. یک وام مسکن با قیمت مقرون به صرفه را بررسی کنید

گزینه دوم بررسی وام مسکن Metaverse است که می تواند برای خریداران عادی مقرون به صرفه تر باشد. وام مسکن Metaverse یک ایده نوظهور است و تنها چند شرکت وجود دارند که این تسهیلات را ارائه می دهند.

Terra Zero یکی از ارائه‌دهندگان بازار است که به کاربران پیشنهاد می‌کند زمین را در پلت‌فرم‌های Metaverse “Big Four” مانند Decentraland، Somnium، The Sandbox، و Solana Portals خریداری کنند.

در حال حاضر، TerraZero وام مسکن Metaverse را برای زمین مجازی ارائه می دهد، که قطعات خالی هستند که می توانند از ابتدا توسعه یابند یا برای سود اجاره داده شوند، و املاک مجازی، یا مناظر از پیش طراحی شده، ساختمان های پیش ساخته و غیره که به عنوان آماده استفاده عمل می کنند. محیط هایی برای رویدادها یا بازی ها.

3. زمین متاورس را به طور کامل با استفاده از ارز دیجیتال خریداری کنید

این ساده ترین راه برای خرید زمین در متاورس است و برای خریدهای کوچک و مقرون به صرفه بسیار مناسب است. برای خرید، مشتریان می توانند:

  • از بازار املاک در پلتفرم Metaverse به انتخاب خود دیدن کنید. این شبیه به بازارهای اپلیکیشن برای پلتفرم های نرم افزاری خواهد بود.
  • وارد شوید، مکان و طراحی زمین را در نظر بگیرید، قیمت ها را مقایسه کنید و به فهرست نهایی خود برسید.
  • یک کیف پول دیجیتالی تنظیم کنید که با املاک انتخابی Metaverse سازگار باشد. به عنوان مثال، زمین در Decentraland تنها از طریق یک توکن به نام MANA قابل خرید است و شما به کیف پولی نیاز دارید که از تراکنش پشتیبانی کند.
  • کیف پول دیجیتال خود را به حساب Metaverse پیوند دهید و مطمئن شوید که دارای نوع خاصی از رمزارز مورد نیاز است.
  • روی دکمه خرید یا خرید کلیک کنید تا مبلغ کریپتو در ازای NFT املاک و مستغلات منتقل شود.
  • به عنوان آخرین گام، می توانید با شرکتی مانند Metaverse Properties برای مدیریت و توسعه املاک مجازی خود برای سود بهتر همکاری کنید.

اگر وام مسکن را انتخاب کنید، مراحل مشابه است، و تنها تفاوت این است که ارائه‌دهنده وام مسکن حقوق کامل مالکیت زمین NFT را تا زمانی که آن را پرداخت نکرده‌اید حفظ می‌کند، اما می‌توانید ملک را در این مدت مدیریت و توسعه دهید.

خطرات خرید زمین در متاورس چیست؟

مانند هر سرمایه گذاری، خرید زمین در Metaverse سهم خود را از خطرات به همراه دارد. برای شروع، شما نمی توانید روی زمین «زندگی کنید»، به این معنی که این زمین صرفاً برای سرمایه گذاری و تولید ارزش است.

دوم، سودآوری از املاک و مستغلات کاملاً به مکان، توسعه اطراف و پذیرش واقعی پلت فرم در طول زمان بستگی دارد. ممکن است مدتی طول بکشد تا بتوانید بازده سرمایه گذاری خود را مشاهده کنید مگر اینکه بلافاصله ملک را مجدداً بفروشید.

یک نظرسنجی در سال 2022 توسط شبکه اجتماعی حرفه ای Blind نشان داد که تنها 13 درصد از متخصصان فناوری در حال خرید املاک مجازی هستند. اما صرف نظر از خطرات، نمی توان انکار کرد که املاک و مستغلات Metaverse به یک طبقه دارایی مهم و فزاینده برای سرمایه گذاران تبدیل شده است و ممکن است برای تنوع پرتفوی در آینده حیاتی باشد.

منبع : xrtoday

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar